O nas

Przedstawiamy Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. w Wierzbowie k. Mrągowa, będący idealnym miejscem na rodzinne wakacje, jak i weekendowy wypoczynek nad mazurskim jeziorem.

Ośrodek prowadzi działalność w okresie od 15 kwietnia do 18 października.

Naszą bazę noclegową stanowią domki nad jeziorem, do których najchętniej przyjeżdżają na wczasy, na letni wypoczynek całe rodziny z dziećmi. Jednak do skorzystania z naszej oferty zachęcamy też grupy zorganizowane, mamy wszystko, co potrzebne do zorganizowania zielonej szkoły, szkolenia, jak również niezapomnianej plenerowej imprezy integracyjnej lub firmowej.

Goście przyjeżdżają do nas również w okresie grzybobrania, ze względu na atrakcyjne tereny oraz w celach wędkarskich.

Na terenie ośrodka jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć nominalnie 98 osób, dysponując miejscami noclegowymi dla rezerwacji indywidualnej i dla grup zorganizowanych. W przypadku potrzeb liczbę miejsc noclegowych można zwiększyć w ramach tzw. „dostawek".

Oferujemy:

21 domki: w tym 6 domków- 2-osobowych, 18 domków- 4- osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym oraz 3 apartamenty: 4-5-osobowe. Ponadto zapraszamy na nasz camping z zapleczem - budynkiem sanitarnym z prysznicami (dodatkowo pralnia - dostępna dla wszystkich mieszkańców).

Chcąc zapewnić naszym gościom poczucie bezpieczeństwa i umożliwić beztroski wypoczynek, zadbaliśmy o to, aby teren naszego ośrodka został ogrodzony. Ponadto obszar ośrodka jest monitorowany i strzeżony przez ochronę.

Na terenie naszego Ośrodka znajdują się też kawiarnia i stołówka, które zachęcają różnorodnym menu i przystępnymi cenami. Aby czas mijał Państwu aktywnie i przyjemnie, oferujemy różnego rodzaju atrakcje i ułatwienia.

Na terenie ośrodka znajduje się plaża, dwa pomosty: kąpielowy (na okres lipca i sierpnia zatrudniamy ratownika) i przy wypożyczalni sprzętu wodnego; boiska, miejsce na ognisko, zadaszona wiata grillowa, plac zabaw dla dzieci, zaplecze rekreacyjne z siłownią, sauną oraz solarium. W Ośrodku istnieje możliwość wypożyczenia rowerów turystycznych, korzystania z sali gier z bilardem oraz tenisem stołowym. Na terenie naszego wielofunkcyjnego boiska możecie Państwo zagrać w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę oraz tenisa ziemnego.

Aby rodzice mogli chwilę odetchnąć, a pociecha się fantastycznie bawić, zapewniamy opiekę animatora, który organizuje dla dzieci gry i zabawy. Organizujemy mecze piłki siatkowej, wycieczki kajakowe, wycieczki do parku linowego, zabawy rodzinne... Przez całe lato mamy codzienny program atrakcji. U nas nie można się nudzić!

Jadąc do nas, na rodzinne wakacje nad jeziorem, mogą Państwo zabrać także swoich czworonożnych przyjaciół: psa, kota .... Jednym słowem zwierzęta domowe.

Ośrodek w Wierzbowie z okolicznymi terenami, lasami, jeziorem to gwarancja wyjątkowej bliskości natury, pięknych widoków. Warto dodać, że Ośrodek położony jest w obszarze NATURA 2000.

Przyjeżdżając do Wierzbowa doświadczą Państwo prawdziwego odpoczynku.

Zapewniamy, że warto odwiedzić nasz Ośrodek.

Wierzbowo

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy PWPW S.A.
Wierzbowo 1
11-700 Mrągowo

tel. kom. 727 042 492
e-mail: wierzbowo@pwpw.pl
Copyright © Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy PWPW S.A
Grafika oraz WebCMS - WebReklama.pl