Wypoczynek - rekreacja

Zaplecze rekreacyjne - wypożyczalnia rowerów wodnych, łódekDla Naszych gości przygotowaliśmy bogatą ofertę rekreacyjną. Zapraszamy do siłowni gdzie pod okiem instruktorów mogą Państwo zadbać o swoją kondycję fizyczną wykorzystując w tym celu nowoczesne urządzenia do ćwiczeń. Instruktorzy zapraszają również na nordic walking oraz cross fit. Po wyczerpującym treningu można zrelaksować się w saunie parowej. Jeżeli pogoda spłata figla i skąpi słoneczka zapraszamy do solarium. Na długie wieczory proponujemy partyjkę snookera na profesjonalnym stole.

Dla amatorów gier zespołowych i tenisa ziemnego przygotowaliśmy zespół boisk sportowych i kortów ze sztuczną nawierzchnią. W wypożyczalni sprzętu rekreacyjnego czekają na Państwa rowery turystyczne i wodne, kajaki, łodzie wiosłowe.

 


Mazury to jeziora i rzeki dla żeglarzy, kajakarzy i wędkarzy. To przepiękne tereny rzeźbione pagórkami, które porośnięte lasami są rajem dla rowerzystów i piechurów. Korzystając z tych naturalnych walorów proponujemy Państwu, każdemu według potrzeb, zainteresowań i możliwości aktywny wypoczynek.

Mamy propozycje zarówno dla gości indywidualnych jak i dla grup i rodzin. Turnieje rodzinne, zawody i wyprawy wędkarskie, turnieje tenisowe, spływy kajakowe, szkółka żeglarska a zimą szkółka narciarska, zawody narciarskie i kuligi to tylko niektóre nasze propozycje, które przygotowaliśmy dla naszych Gości.

Dla osób chcących poznać kulturę i historię regionu proponujemy wycieczki autokarowe połączone z rejsami statkami żeglugi śródlądowej do miejsc ciekawych i tajemniczych, których w okolicy nie brakuje. Zapuszczamy się w mazurskie knieje bryczkami, saniami a w liczne jeziorowe zatoki kajakami i łodziami.

Ważnym elementem naszej działalności jest praca z dziećmi, zapewniamy opiekę animatora, który organizuje dla dzieci gry i zabawy. Organizujemy wycieczki do parku linowego, zabawy rodzinne...

Przygotowaliśmy propozycje dla każdego i na każdą porę roku.

 

Wierzbowo

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy PWPW S.A.
Wierzbowo 1
11-700 Mrągowo

tel. kom. 727 042 492
e-mail: wierzbowo@pwpw.pl
Copyright © Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy PWPW S.A
Grafika oraz WebCMS - WebReklama.pl